Блог

Публікуємо звіт «Батарейки, здавайтеся!» за жовтень-листопад 2017 ✊

В листопаді 2017 в Києві та Дніпрі відбулись публічні лекції «Важкі метали в твоєму тілі» з кандидаткою медичних наук, терапевтом вищої категорії Надією Крижановською, яка погодилась виступити на підтримку нашого проекту. Публікуємо стислий огляд лекції із базовими знаннями про те, як захистити себе від важких металів.

Агенція подорожей «Ногивруки» підтримала нас благодійним внеском у 20 000 грн. Чому це важливо для них й на що підуть гроші?

Україна сама себе чистою не зробить, а переробка батарейок не з’явиться магічним чином. Але є люди, які готові інвестувати свій час та гроші в те, щоб зміни відбувалися.

Найстрашніші монстри ті, що реальні. Ті, що паплюжать життя людей не раз на рік у Хелловін, а кожен день.

Тепер на сторінці http://batareiky.in.ua/zavod можна побачити тих, хто підтримав проект фінансово 🙌 Долучайся до списку благодійників і ти)

На цьому тижні закупили нову-тару — біг-беги із поліпропілену з подвійним дном та вкладишем, де відтепер будуть зберігатись 20 тон батарейок на одному з центральних

Усіма організаціями в Україні вже зібрані 200т токсичних батарейок. Проблема у тому, що робити з ними далі? Заводу з переробки батарейок все ще немає! Основна проблема у тому

Компанію по збору коштів запущено і ми сподіваємось на підтримку не тільки людей, а й журналістів! На відео з прес-конференції ви почуєте в деталях про

Тепер від 1 до 50 кг батарейок можна привезти у «F1 сервіс». Нова адреса: вул. Святослава Хороброго, 16 (колишня Чкалова), Офіс №1, Пн-Пт 10:00-19:00 В «F1 сервіс» можна не тільки здати батарейки, а ще й: полагодити ноутбук та налаштувати

Ми провели серію переговорів з польскою компанією Recupyl по можливості відправки українських батарейок на їх завод у Становіце.

Два підприємства Польщі, та одне із Фінляндії. До цього моменту жодна партія батарейок, зібраних в Україні, ще не відправлялась за кордон. Із двох причин: 1. Оформити транскордон – це

Серед гостей було багато експертів із Європи, представників органів влади та наших колег із громадських організацій. Конфа почалася з ударного вступного слова Йоханнеса Майєра із агентства по охороні природи Австрії: «Нашого спікера із Франції сьогодні немає, бо вчора у нього стався форс-мажор

Батарейки приймали наші друзі Україна БЕЗ сміття​. Вони будуть переїжджати у нове приміщення і вже зачинили пункт прийому на вул. Михайла Максимовича, 8 (метро Васильківська). Що робити, якщо ви хотіли привезти батарейки на перевалочний?

Така кількість зібралася усього за 2 місяці! Батарейки ми завантажуємо у біг-бег з подвійним захисним шаром. Далі палетуємо бег вже на складі, де батарейки будуть зберігатися до вирішення питання переробки. Завантажити батарейки у машину нам допоміг

Історична подія! Вперше в історії «Батарейки, здавайтеся!» нас підтримала компанія-імпортер батарейок — бренд VARTA!

Зустрічались із керівництвом компанії, щоб подумати разом, як об'єднати бізнес для запуску переробки батарейок в Україні.

21 липня у селі Бабинці, Київської області Максим Никишин знайшов близько 60 кг батарейок просто неба!

На київському перевалочному пункті з’явилась нова тара для зручного зберігання батарейок. А разом із цим нове правило для тих, хто хоче здати батарейки!

Про те, як практичні дії усього однієї людини-волонтера можуть привести до системних змін.

Питання «куди діти батарейки?» постало, коли офіси мережі впровадили роздільний збір сміття. Тепер питання відходів вирішують комплексно й батарейки збрають в окремі контейнери. Але певні труднощі лишились.

Це Данило Щепін. Йому 13 років. Він колекціонує монети та хоче стати хірургом. А ще, саме він приєднав м. Костянтинівку, Донецької області до «Батарейки, здавайтеся!»

До медіагрупи StarLightMedia входять телеканали СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, QTV. І це дуже круто, що вони не викидають використані на виробництві батарейки та дбають про екологію!

Без великих зусиль Саша за місяць створив велику мережу збору батарейок у Вінниці й при цьому не обтяжив себе турботою про відкриті пункти. Ви можете зробити так само й у своєму населеному пункті!

Давно выяснено, что при оценке дизайна и композиции читаемый текст мешает сосредоточиться. Lorem Ipsum используют потому, что тот обеспечивает более или менее стандартное заполнение шаблона, а также реальное распределение. Давно выяснено, что при оценке дизайна и композиции читаемый текст мешает сосредоточиться. Lorem Ipsum используют потому, что тот обеспечивает более или менее стандартное заполнение шаблона, а также реальное распределение.

Як пiдключитись