Блог

Завод «Recupyl» — один із 3 головних претендентів для того, щоб відправити на переробку Українські батарейки. Він має міжнародну репутацію та надав нам одну з найкращих цін — 300 євро за тонну батарейок.

Шукаємо для партнерства ІТ-компанію, яка може допомогти з дизайном та html. Якщо вам цікаво інвестувати частину сил та ресурсів в соціальні задачі в Україні, тоді приєднуйтесь до нас!

В цьому дослідженні ми порівняли пропозиції від 8 діючих заводів у Європі. Ми шукали відповідь на запитання: хто із них краще підходить для того, щоб прийняти перші 40 т батарейок з України.

Новий закон України про батарейки, який обіцяють подати до Верховної Ради навесні 2018 року, декларує фінансову відповідальність за переробку батарейок для всіх виробників. Про те, які правки ми внесли в текст законопроекту в січні цього року на основі досвіду «Батарейки, здавайтеся!» — детальніше в цій статті.

«GreenWEEE» знаходиться близько м. Бзау, Румунія. Завод переробляє батарейки з 2011 року, а взагалі працює з 2007 року і в цілому займається переробкою старої електронної техніки

Саме сюди приїжджають на переробку акумулятори від гібридів Toyota, Citroën, Peugeot, Opel. І саме тут працює одна з небагатьох у світі ліній, де ще з 1981 професійно переробляють одну із найстрашніших батареєчних отрут — нікель-кадмієві акумулятори.

У цьому місяці ми досліджуємо європейські заводи з переробки батарейок і будемо поступово ділитися результатами з вами! Перша компанія, про яку розповімо — «Accurec», Німеччина.

Всі питають, що ми думаємо про нові контейнери для збору батарейок та ртутних ламп на вулицях Києва. Питання складне.

Досвіду відправки батарейок на переробку за кордон у незалежній Україні ще ніколи не було. Тому щоб знайти інформацію про те, яка тара для цього необхідна, нам довелося самостійно розібратися у тексті міжнародних норм ADR та підняти на вуха 7 експертів. Що з цього вийшло — читайте в цій статті.

Нещодавно компанія «Екологічні інвестиції», яка входить в нашу спільноту прихильників, запропонувала передати нам безкоштовно 54 вживані бочки. Їх можна було би використовувати для зберігання наших батарейок на складі в Києві, де поки що немає організованої тари.

Кінець року — час закривати старі гештальти. Така подія для нас — організація нового складу батарейок в Києві. Сьогодні ми перевезли сюди перші 5215 кг батарейок.

Поговорили про важливість переробки батарейок та що потрібно аби вона з'явилась в Україні. Разом із тим спростували разповсюджений міф про те, що львівське підприємство «Аргентум» переробляє батарейки.

В листопаді 2017 в Києві та Дніпрі відбулись публічні лекції «Важкі метали в твоєму тілі» з кандидаткою медичних наук, терапевтом вищої категорії Надією Крижановською, яка погодилась виступити на підтримку нашого проекту. Публікуємо стислий огляд лекції із базовими знаннями про те, як захистити себе від важких металів.

Агенція подорожей «Ногивруки» підтримала нас благодійним внеском у 20 000 грн. Чому це важливо для них й на що підуть гроші?

Україна сама себе чистою не зробить, а переробка батарейок не з’явиться магічним чином. Але є люди, які готові інвестувати свій час та гроші в те, щоб зміни відбувалися.

Найстрашніші монстри ті, що реальні. Ті, що паплюжать життя людей не раз на рік у Хелловін, а кожен день.

Тепер на сторінці http://batareiky.in.ua/zavod можна побачити тих, хто підтримав проект фінансово 🙌 Долучайся до списку благодійників і ти)

На цьому тижні закупили нову-тару — біг-беги із поліпропілену з подвійним дном та вкладишем, де відтепер будуть зберігатись 20 тон батарейок на одному з центральних

Компанію по збору коштів запущено і ми сподіваємось на підтримку не тільки людей, а й журналістів! На відео з прес-конференції ви почуєте в деталях про

Усіма організаціями в Україні вже зібрані 200т токсичних батарейок. Проблема у тому, що робити з ними далі? Заводу з переробки батарейок все ще немає! Основна проблема у тому

Тепер від 1 до 50 кг батарейок можна привезти у «F1 сервіс». Нова адреса: вул. Святослава Хороброго, 16 (колишня Чкалова), Офіс №1, Пн-Пт 10:00-19:00 В «F1 сервіс» можна не тільки здати батарейки, а ще й: полагодити ноутбук та налаштувати

Ми провели серію переговорів з польскою компанією Recupyl по можливості відправки українських батарейок на їх завод у Становіце.

Два підприємства Польщі, та одне із Фінляндії. До цього моменту жодна партія батарейок, зібраних в Україні, ще не відправлялась за кордон. Із двох причин: 1. Оформити транскордон – це

Серед гостей було багато експертів із Європи, представників органів влади та наших колег із громадських організацій. Конфа почалася з ударного вступного слова Йоханнеса Майєра із агентства по охороні природи Австрії: «Нашого спікера із Франції сьогодні немає, бо вчора у нього стався форс-мажор

Батарейки приймали наші друзі Україна БЕЗ сміття​. Вони будуть переїжджати у нове приміщення і вже зачинили пункт прийому на вул. Михайла Максимовича, 8 (метро Васильківська). Що робити, якщо ви хотіли привезти батарейки на перевалочний?

Така кількість зібралася усього за 2 місяці! Батарейки ми завантажуємо у біг-бег з подвійним захисним шаром. Далі палетуємо бег вже на складі, де батарейки будуть зберігатися до вирішення питання переробки. Завантажити батарейки у машину нам допоміг

Історична подія! Вперше в історії «Батарейки, здавайтеся!» нас підтримала компанія-імпортер батарейок — бренд VARTA!

Зустрічались із керівництвом компанії, щоб подумати разом, як об'єднати бізнес для запуску переробки батарейок в Україні.

21 липня у селі Бабинці, Київської області Максим Никишин знайшов близько 60 кг батарейок просто неба!

На київському перевалочному пункті з’явилась нова тара для зручного зберігання батарейок. А разом із цим нове правило для тих, хто хоче здати батарейки!

Про те, як практичні дії усього однієї людини-волонтера можуть привести до системних змін.

Питання «куди діти батарейки?» постало, коли офіси мережі впровадили роздільний збір сміття. Тепер питання відходів вирішують комплексно й батарейки збрають в окремі контейнери. Але певні труднощі лишились.

Це Данило Щепін. Йому 13 років. Він колекціонує монети та хоче стати хірургом. А ще, саме він приєднав м. Костянтинівку, Донецької області до «Батарейки, здавайтеся!»

До медіагрупи StarLightMedia входять телеканали СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, QTV. І це дуже круто, що вони не викидають використані на виробництві батарейки та дбають про екологію!

Без великих зусиль Саша за місяць створив велику мережу збору батарейок у Вінниці й при цьому не обтяжив себе турботою про відкриті пункти. Ви можете зробити так само й у своєму населеному пункті!

Давно выяснено, что при оценке дизайна и композиции читаемый текст мешает сосредоточиться. Lorem Ipsum используют потому, что тот обеспечивает более или менее стандартное заполнение шаблона, а также реальное распределение. Давно выяснено, что при оценке дизайна и композиции читаемый текст мешает сосредоточиться. Lorem Ipsum используют потому, что тот обеспечивает более или менее стандартное заполнение шаблона, а также реальное распределение.

Як пiдключитись