Нас уже пiдтримують
_
людей
14
компанiй
Детальнiше про
прихiльникiв →
Детальнiше про
прихiльникiв →
Одна пальчикова батарейка здатна забруднити 20м² землі та 400 л води важкими металами. Наша спільна задача — не допустити щоб це сталося!
В минулому місяці ми здійснили прорив – домовились, що всі імпортери батарейок, які продаються в «Епіцентрі» будуть оплачувати переробку 50 тонн/рік вживаних батарейок у Європі (це близько 1.2 млн. грн).

Це буде перша ластівка того як це працює за кордоном, далі будемо поступово приєднувати інші мережі. До цих пір жодна із батарейок, зібраних в Україні, не потрапляла на переробку.

Але імпортери оплатять лише вартість переробки. Але щоб організувати цю переробку, продовжувати підтримувати діяльність мережі із 1500 пунктів прийому батарейок та не зупиняти інформаційну роботу з суспільством — ми знову звертаємось за підтримкою небайдужих!
Скільки коштів необхідно?
Собівартість нашого проекту зараз — 100 000 грн/міс. Коштів на нашому рахунку зараз залишається на місяць стабільної роботи (до 20 серпня 2018). Підтримай нас, щоб проект не зупинився!
41 192 грн./міс зібрали із 100 000 грн/міс
Залишилось зібрати 58 808 грн./міс
(оновлюється вручну, останнє оновлення: 18 липня о 12:00)
Що ми зробимо на ці кошти?
План до 1 січня 2019:
  • Запустимо пілотний проект з Епіцентром: оформимо співпрацю, в рамках якої GP, Varta, Duracell, Energizer почнуть фінансувати переробку 50 тонн/рік батарейок з України у Європі
  • Виконаємо першу частину оформлення дозвільних документів для відправки першої партії 40 т батарейок на переробку на завод у Європі
  • Налагодимо партнерство з іншими мережами —  Watsons, Сільпо, АТБ, Ашан та іншими зацікавленими для фінансування переробки ще більшої кількості батарейок
  • Здійснимо підтримку діючої мережі із 1500 пунктів збору: транспортування батарейок на центральні склади, їх перепакування, відповідальне зберігання
  • Залучимо ще більше людей до проекту через мас-медіа, Facebook, email та участь в подіях та фестивалях для розширення спільноти прихильників проекту
Розподіл статей витрат
Зараз в нашій команді працює 4 людини фул-тайм та бухгалтер на аутсорсингу.

Поки що нам не вистачає коштів та людей на ще один напрям — лоббіювання державної реформи, нового Закону України про батарейки. Ми включимо його до плану, як тільки зберемо потрібні кошти на пілотний проект.

Наші звіти по фінансам та розподіл статей витрат можна подивитись тут
Про нас
Проект «Батарейки, здавайтеся!» розпочався влітку 2013 року з ініціативи 3-х нейбайдужих IT-шників, які захотіли зробити щось корисне для України.
За 5 років з невеличкої ініціативи в м. Дніпро ми виросли до національних масштабів – в нашу мережу зараз входять 1500 пунктів прийому батарейок в усіх областях України.

В 2016 році, коли завод «Аргентум» у Львові, куди ми спочатку відправляли, оголосив про свою збитковість, ми вивчили європейський досвід та зрозуміли — за переробку батарейок потрібно платити, щоб вона відбувалась.

Тому основний фокус нашої команди сьогодні – зробити реформу, в рамках якої імпортери батарейок будуть фінансувати переробку батарейок із прибутків, отриманих з продажу нових батарейок. Саме так це працює у Європі.

Наші цінності:
  • Відповідальність за планету
  • Любов до України
  • Віра в об'єднання
  • Почни з себе
  • Сила інформації
Якщо ви хочете зробити внесок від компанії — зв'яжіться з нами!