Нас уже пiдтримують
_
людей
14
компанiй
Детальнiше про
прихiльникiв →
Детальнiше про
прихiльникiв →
Одна пальчикова батарейка здатна забруднити 20м² землі та 400 л води важкими металами. Наша спільна задача — не допустити щоб це сталося!
Твій внесок допоможе підтримувати роботу найбільшої мережі збору батарейок в Україні, яка складається з 1500 пунктів в 24 областях, а також запустити переробку зібраних батарейок на заводі у Європі.
Скільки коштів необхідно?
Собіварість нашого проекту зараз — 100 000 грн/міс. Коштів на нашому рахунку зараз залишається на місяць стабільної роботи (до 20 липня 2018). Підтримай нас, щоб проект не зупинився!
39 613 грн./міс зібрали із 100 000 грн/міс
Залишилось зібрати 60 387 грн./міс
(оновлюється вручну, останнє оновлення: 9 липня о 12:12)
Що ми зробимо на ці кошти?
План до 1 січня 2019:
  • Запустимо пілотний проект з GP, Varta, Duracell, Energizer для фінансування переробки батарейок, зібраних в Україні
  • Виконаємо першу частину оформлення дозвільних документів для відправки першої партії 40 т батарейок на переробку на завод у Європі
  • Налагодимо партнерство з Епіцентром, Watsons, Сільпо, АТБ, Ашан та іншими зацікавленими мережами для залучення їх логістики та магазинів для збору батарейок
  • Здійснимо підтримку діючої мережі із 1500 пунктів збору: транспортування батарейок на центральні склади, їх перепакування, відповідальне зберігання
  • Залучимо ще більше людей до проекту через мас-медіа, Facebook, email та участь в подіях та фестивалях для розширення спільноти прихильників проекту
Розподіл статей витрат
Зараз в нашій команді працює 4 людини фул-тайм та бухгалтер на аутсорсингу.

Поки що нам не вистачає коштів та людей на ще один напрям — лоббіювання державної реформи, нового Закону України про батарейки. Ми включимо його до плану, як тільки зберемо потрібні кошти на пілотний проект.

Наші звіти по фінансам та розподіл статей витрат можна подивитись тут
Про нас
Проект «Батарейки, здавайтеся!» розпочався влітку 2013 року з ініціативи 3-х нейбайдужих IT-шників, які захотіли зробити щось корисне для України.
За 5 років з невеличкої ініціативи в м. Дніпро ми виросли до національних масштабів – в нашу мережу зараз входять 1500 пунктів прийому батарейок в усіх областях України.

В 2016 році, коли завод «Аргентум» у Львові, куди ми спочатку відправляли, оголосив про свою збитковість, ми вивчили європейський досвід та зрозуміли — за переробку батарейок потрібно платити, щоб вона відбувалась.

Тому основний фокус нашої команди сьогодні – зробити реформу, в рамках якої імпортери батарейок будуть фінансувати переробку батарейок із прибутків, отриманих з продажу нових батарейок. Саме так це працює у Європі.

Наші цінності:
  • Відповідальність за планету
  • Любов до України
  • Віра в об'єднання
  • Почни з себе
  • Сила інформації
Якщо ви хочете зробити внесок від компанії — зв'яжіться з нами!