Вакансія ком'юніті-менеджера в команді Батарейок

7/2/2020

Друзі, допоможіть максимально поширити новину – команда Батарейок шукає мотивовану людину на посаду ком’юніті-менеджера.

Якщо у вас є друзі в Києвi, які шукають роботу, та мають досвід в однiй iз сфер – менеджмент спільнот, маркетинг, організація подій чи управління проектами, ця вакансія в Батарейках може стати для них роботою мрії. Зарплата – ринкова, а проєкт змінює Україну на краще тут і зараз.

🎯 Що робити?

 • Залучати нових членів спільноти – компанії та людей – через створення вірального контенту в соціальних мережах, організацію подій та інтерактиви з аудиторією
 • Збирати матеріали для контенту: відвідувати події та зустрічі, спілкуватись з експертами, робити мобільне фото- та відеорепортажі для соцмереж
 • Випускати контент на сайті та в соціальних мережах
 • Підтримувати контакт з прихильниками проєкту в соціальних мережах, через email та особисте спілкування
 • В перспективі 1 року – очолити напрям ком'юніті-менеджменту в організації

☝️ Що потрібно?

 • Досвід роботи в одній з наступних сфер понад 2 роки: організація та розвиток спільнот, організація подій, маркетинг, управління проєктами
 • Досвід комунікації з масовою аудиторією – соціальні мережі, чат, email
 • Компетенції в маркетингу: написання текстів, досвід збільшення органічних охоплень в Fb/Instagram, інтерактивів з аудиторією
 • Візуальний смак та базові навички оформлення контенту
 • Вміння швидко зробити сутьові фото та відео телефоном
 • Грамотно писати та спілкуватись українською

🍎 Які умови?

 • Ринкова зарплата (ставка + бонуси від kpi), вислухаємо ваші побажання
 • 40 годин на тиждень з повагою до life/work balance
 • Можна працювати віддалено, але в регіоні Києва
 • Класний продукт, який приносить конкретну вимірювану користь суспільству тут і зараз
 • Невелика команда без бюрократії
 • Швидке прийняття рішень
 • Оплачувані робочі візити на заводи з переробки батарейок в Європі
 • Можливість кар’єрного росту до керівника напряму

✍️ Як податись

Надсилайте на нашу пошту people@batareiky.in.ua:

 • CV
 • лінки на 3 пости для попередніх проєктів, які отримали найбільше органічне охоплення
 • лінки на ваші особисті Facebook, Instagram

🔋 Про «Батарейки, здавайтеся!»

Наш проєкт розпочався з ініціативи трьох ІТ-шників у місті Дніпро, які захотіли вирішити проблему токсичного забруднення в Україні, та виріс до системної всеукраїнської організації.

Наша ціль – щоб 100% всіх токсичних відходів в Україні йшли на переробку, а не в землю. Ми почали з теми батарейок, тому що вона близька кожному та об’єднує людей.

1 батарейка здатна забруднити 16 кв. метрів землі, але ще донедавна більше 99% всіх використаних батарейок в Україні безконтрольно викидались у природу. Крім цього, оскільки переробка батарейок платна – батарейки збирались, але реальної переробки за цим не слідувало.

Завдяки підтримці людей та компаній ми це змінили. Вперше в історії в лютому 2020 ми відправляємо перші 22 тонни батарейок на переробку на реальний завод GreenWEEE в Румунії


Крім цього, ми почали співпрацю з великими торговими мережами – «Епіцентр» та «Нова Лінія». Разом ми втілюємо збір батарейок за європейським форматом – переробку використаних батарейок оплачують їх виробники з доходів від продажів нових батарейок. Ще 3 мережі прямо зараз знаходяться в переговорах про те, щоб також приєднатись.

Паралельно з цими пілотними проєктами ми займаємось адвокацією реформи – в 2020 році наша ціль добитись прийняття нового Закону України про відходи та Закону про батарейки, які зроблять оплату за переробку обов’язковою для всіх компаній-виробників (зараз платять лише ті, хто погодився добровільно), а люди зможуть вільно здавати використані батарейки у безліч пунктів прийому. Наш план на 2020 рік: http://batareiky.in.ua/help

Від самого початку і донині наша організація принципово не бере гранти, нас фінансують своїми внесками небайдужі люди та компанії. Підтримка компаній відбувається завдяки проєкту Коробочки: http://batareiky.in.ua/boxes

Учасниками проєкту Коробочки уже зараз є близько 100 топових компаній України: WORK.ua, PrivatBank, 1+1 media, Adidas, Toyota та інші: http://batareiky.in.ua/donators

Ми шукаємо ком’юніті-менеджера, щоб розширити спільноту наших прихильників, а також зробити комунікації з нашими діючими прихильниками більш якісними.

Від того, як швидко ми знайдемо потрібну людину, прямо залежить, наскільки швидко ми досягнемо мети – щоб 100% всіх токсичних відходів в Україні йшли на переробку, а не в землю.

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Дослідили, як упакувати батарейки для Європи

Ми залучили 7 експертів та провели ґрунтовне дослідження міжнародних норм по перевезенню небезпечних вантажів в контексті батарейок.

Тепер ми знаємо, яка тара необхідна для правильного перевезення відпрацьованих батарейок у Європу.

Реорганізували центральний склад батарейок в Києві

Перевезли 5215 кг київських батарейок із волонтерського гаража на сучасний склад із технікою та охороною.

Тут і будемо готувати батарейки до відправки у Європу. Найближчим часом плануємо пересипати батарейки у системну тару.

Зробили спробу пересипати батарейки у вживані бочки

Компанія «Екологічні інвестиції» запропонувала безкоштовно передати нашому проекту 54 вживані бочки для зберігання батарейок.

Читайте в цій статті, чому після спільної інспекції цих бочок нам разом довелось відмовитись від цієї ідеї.

Додали на сайт сторінку про прихильників

Люди часто не вірять, що наш проект розвивається виключно завдяки краудфандингу.

Ми створили сторінку прихильників на нашому сайті, яка допоможе в цьому переконатись. Сторінка оновлюється з кожним новим внеском.

А також:

 • Забезпечили прийом батарейок з 1500 пунктів у 24 областях — продовжуємо збирати ~ 1 тонну / міс
 • Завітали з робочою зустріччю у Мінрегіон для дискусії про правки нового Закону України про батарейки
 • Відповіли на 38 дзвінків та 59 листів про збір батарейок
 • Розказали про стан збору батарейок в Україні в ефірі ранкового шоу «Доброго ранку, Країно» на каналі «UA: Перший»

Детальний фінансовий звіт за період можна подивитись тут.

ЩО НЕ ВДАЛОСЯ

Поки що нам не вдалося зібрати всю суму, необхідну на поточний етап проекту, тому ми рухаємось повільніше, ніж планували.

Нам довелось тимчасово відмовитись від наступних цілей:

 • Створити техніко-економічного обґрунтування українського заводу з переробки батарейок (або хоча б сортувальної станції). Фокусуємось тільки на відправці батарейок у Європі. Сортувати батарейки в Україні в перспективі точно дешевше, але ми мусимо тимчасово відкласти цю ідею, бо вона більш складна і дорога в перші роки реалізації.
 • Перевезти батарейки з областей на центральні склади у Києві та Дніпрі. Склади уже організовані, але грошей на пересилку поки що немає.
 • Найняти ще 1 людину в команду. Нас тут зараз троє на повній зайнятості, але ми категорично не справляємось, бо доводиться робити декілька речей одночасно: підтримувати діючу мережу збору, готувати батарейки до транскордону, робити пілотний проект з імпортерами та лобіювати зміни до закону. Нам потрібна ще одна людина, щоб виконувати ці задачі якісно.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

В 2018 році ми запрошуємо наших прихильників налаштувати регулярний внесок на розвиток «Батарейки, здавайтеся!». Результати, яких ми досягаємо, ми досягаємо разом з вами!