Програміст із Запоріжжя налаштував регулярний внесок 2000 грн!

21/6/2018

«З 2014 року я допомагаю фінансовими внесками українській армії. І вважаю, що якщо ми вже захищаємо нашу територію на фронті, то важливо також захистити її зсередини — не засмічувати її, щоб тут комфортно було жити нам та нашим дітям» — своїми мотивами підтримати «Батарейки, здавайтеся» ділиться програміст із Запоріжжя Boris Pilgun!

В минулому місяці Боря прийняв рішення налаштувати платіж аж 2000 грн/міс (щомісячно!) на наш проект, і сьогодні своєю історією хоче надихнути інших IT-шників підключатись та налаштувати свій внесок тут.

«Я давно спостерігаю за різними соціальними проектами, і часто бачу, що через складність задач засновники швидко стомлюються, виснажуються, і проект вмирає. А ви прете уже 5 років і, дай бог, все виходить! Я розумію, що ви не опустите руки через якісь тимчасові труднощі.

Налаштувати регулярний внесок 2000 грн/міс мене мотивує розуміння, що якщо щось робити — то треба робити якісно, а значить, наймати спеціалістів на ринкові зарплати. Буде тупо, якщо такий класний проект зупиниться через банальну нестачу фінансування».

Як же нас надихають такі історії!

Якщо ви також підтримуєте наш проект, та хочете поділитись своєю історією — напишіть нам в повідомлення на сторінці в Facebook! Ми будемо раді зустрітись та зробити пост.

Залишається 28 днів, щоб залучити ще 68 375 грн/міс регулярних внесків, які допоможуть нашій команді запустити переробку українських батарейок у Європі.

Якщо лише 12% наших підписників прямо зараз налаштують регулярний внесок 100 грн/міс на проект — у нас вийде закрити ВЕСЬ бюджет!

Зроби свій внесок тут. (сторінка для платежу visa/mastercard + детальне описання цілей і задач)ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Дослідили, як упакувати батарейки для Європи

Ми залучили 7 експертів та провели ґрунтовне дослідження міжнародних норм по перевезенню небезпечних вантажів в контексті батарейок.

Тепер ми знаємо, яка тара необхідна для правильного перевезення відпрацьованих батарейок у Європу.

Реорганізували центральний склад батарейок в Києві

Перевезли 5215 кг київських батарейок із волонтерського гаража на сучасний склад із технікою та охороною.

Тут і будемо готувати батарейки до відправки у Європу. Найближчим часом плануємо пересипати батарейки у системну тару.

Зробили спробу пересипати батарейки у вживані бочки

Компанія «Екологічні інвестиції» запропонувала безкоштовно передати нашому проекту 54 вживані бочки для зберігання батарейок.

Читайте в цій статті, чому після спільної інспекції цих бочок нам разом довелось відмовитись від цієї ідеї.

Додали на сайт сторінку про прихильників

Люди часто не вірять, що наш проект розвивається виключно завдяки краудфандингу.

Ми створили сторінку прихильників на нашому сайті, яка допоможе в цьому переконатись. Сторінка оновлюється з кожним новим внеском.

А також:

  • Забезпечили прийом батарейок з 1500 пунктів у 24 областях — продовжуємо збирати ~ 1 тонну / міс
  • Завітали з робочою зустріччю у Мінрегіон для дискусії про правки нового Закону України про батарейки
  • Відповіли на 38 дзвінків та 59 листів про збір батарейок
  • Розказали про стан збору батарейок в Україні в ефірі ранкового шоу «Доброго ранку, Країно» на каналі «UA: Перший»

Детальний фінансовий звіт за період можна подивитись тут.

ЩО НЕ ВДАЛОСЯ

Поки що нам не вдалося зібрати всю суму, необхідну на поточний етап проекту, тому ми рухаємось повільніше, ніж планували.

Нам довелось тимчасово відмовитись від наступних цілей:

  • Створити техніко-економічного обґрунтування українського заводу з переробки батарейок (або хоча б сортувальної станції). Фокусуємось тільки на відправці батарейок у Європі. Сортувати батарейки в Україні в перспективі точно дешевше, але ми мусимо тимчасово відкласти цю ідею, бо вона більш складна і дорога в перші роки реалізації.
  • Перевезти батарейки з областей на центральні склади у Києві та Дніпрі. Склади уже організовані, але грошей на пересилку поки що немає.
  • Найняти ще 1 людину в команду. Нас тут зараз троє на повній зайнятості, але ми категорично не справляємось, бо доводиться робити декілька речей одночасно: підтримувати діючу мережу збору, готувати батарейки до транскордону, робити пілотний проект з імпортерами та лобіювати зміни до закону. Нам потрібна ще одна людина, щоб виконувати ці задачі якісно.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

В 2018 році ми запрошуємо наших прихильників налаштувати регулярний внесок на розвиток «Батарейки, здавайтеся!». Результати, яких ми досягаємо, ми досягаємо разом з вами!