Без тебе не вийде 👊🇺🇦
Орки думають, що зможуть залякати нас обстрілами та терором, але куди там. Україна і не думає зупинятись!

За підтримки людей та компаній з початком масштабної війни ми уже відновили 923 пунктів збору батарейок по всій країні. Батарейки навіть збирають бійці ЗСУ. Але всі разом ми збираємо не достатньо.
Всього 1 батарейка пальчикова здатна забруднити 16 м² нашої рідної української землі токсичними речовинами, але більшість з них все ще викидаються в родючу українську землю.

В минулому році завдяки нашим спільним зусиллям та підняттю важливості теми, на переробку з України вирушили 5 мільйонів (!) батарейок. Але за цей же рік українці купили нових батарейок щонайменше в десятки разів більше.

Зроби свій внесок, щоб разом в найближчий рік:
✅ Забезпечити роботу існуючої мережі 900+ пунктів збирання в торгових мережах, куди кожен українець може здати батарейки
✅ Приєднати до проєкту ще 3+ торгові мережі
✅ Запустити великий проєкт в під'їздах країни, який не лише про збір батарейок, а ще про об'єднання громад (+800 місць, де люди почнуть збирати батарейки)
✅ Розробити освітній урок про дбайливе ставлення до світу для учнів середніх шкіл
✅ Втілити новий проєкт для команд компаній, які тепер переважно працюють віддалено
✅ Розробити новий драйвовий дизайн наших коробочок, з якими ще більше захочеться фоткатись дітям та дорослим
✅ Розширити нашу команду та оживити наші соціальні мережі, підключили роботу з блогерами
✅ Запустити новий зручний сайт з можливістю пошуку найближчого пункту приймання

Це не по-українськи – чекати найкращого часу. Найкращий час це зараз. І захищати, і будувати Україну однаково сильно, реалізуючи найгірші сни путіна. Будувати та надихати людей навколо цією сміливістю 😍
Як моя компаня може допомогти
Велику частину внесків на нашу роботу роблять компанії, які замовляють у нас коробочки для збору батарейок. Зв'язатись з нами: 099-311-67-96097-168-55-76 або [email protected]. Почитати детальніше

Коли ви замовляєте у нас коробочку, ми також додаємо ваше лого на сторінку наших прихильників, які інвестують у майбутнє України.
Команда
З 24 лютого в нашій команді працюють 4 людей. Ваші внески допоможуть нам розширити команду і відкривати більше пунктів збирання батарейок!

Наша історія
Проєкт «Батарейки, здавайтеся!» розпочався влітку 2013 року з ініціативи 3-х небайдужих IT-шників, яким сильно заболіла проблема токсичного забрудення в Україні.

Ми поставили собі за ціль – об'єднати українців, щоб 100% всіх вживаних батарейок йшли на переробку, а не в землю.

За перші 6 років проєкту з невеличкої ініціативи в м. Дніпро ми виросли до національних масштабів – понад 1000 волонтерів збирали батарейки з нами в під'їздах, школах та офісах країни.

В 2016 році, коли завод «Аргентум» у Львові, куди ми спочатку відправляли батарейки, оголосив про свою збитковість та виявився не професійним, ми вивчили європейський досвід.

Ми дізнались, що всюди в світі за переробку батарейок потрібно платити, бо вартість добутих ресурсів не окупає роботу заводу. В той момент на нашому складі було уже 50 тонн батарейок.

Тоді ми тимчасово призупинили роботу волонтерської мережі, та в 2018 році разом з компанією Епіцентр втілили перший в Україні прецедент європейської системи відповідальності виробника. В рамках неї з кожної проданої в мережі батарейки відкладається відсоток на її переробку.

Ми також провели аналіз 8 заводів з переробки батарейок в Європі та з нашим ліцензійним партнером ТОВ«Екологічні інвестиції» заключили спільний договір з заводом GreenWEEE у Румунії. Чому в Європі, – тому що створення заводу в Україні поки що економічно не доцільно.

В наступні роки за підтримки небайдужих людей та компаній ми залучили до проєкту ще 7 торгових мереж, і Україна наповнилась сотнями пунктів збирання батарейок з гарантованою переробкою.

Наш фокус сьогодні – піти далі і повернути Україні волонтерський збір батарейок! Зробити так, щоб з утилізаційного збору, який накопичується в мережах, оплачувалась переробка батарейок, зібраних в під'їздах та школах країни.
Наші цінності (у що ми віримо?):
– Віра в об'єднання
– Любов до України
– Сила пояснення
– Почни з себе
– Професійний активізм

Детальніше про наші цінності.
Наші принципи (як ми діємо?):
– Незалежність
– Чесність
– Відкритість
– Залучення
– Системність
– Оптимізм
– НенасилляДетальнiше про
прихiльникiв →