Коробочка для батарейок оселилась в новому офісі Jooble на Подолі

29/1/2019

Сьогодні в амфітеатрі компанії Jooble на Подолі — говорили про те, як з небайдужої позиції людей та бізнесів ми зберігаємо Україну чистою!

Збір батарейок на гарантовану переробку в Jooble розпочався з ініціативи Анастасії Парфе, тім-лідерки одного із відділів продажів компанії:

«Коли я загорілась ідеєю розпочати збір батарейок в новому великому офісі нашої компанії, то звідусіль чула тільки одне — та який смисл це робити, все одно все викидається на смітник. А я думала — ну не може бути так, щоб в Україні не було організації, яка насправді відправляє батарейки на переробку. І я знайшла вас!»

Люба Колосовська та Настя Парфе з коробочкою в саду офісу Jooble


Коробочка від Батарейки, здавайтеся стала смачним доповненням нового зеленого офісу Jooble на Подолі — вона тепер живе поряд з величезним зимовим садом із живих рослин. Одна така коробочка рятує стільки землі, на якій можна виростити 12 тонн полуниці.

Приєднавшись до коробочок, Jooble став частиною спільноти із уже 30+ небайдужих українських бізнесів, які допомагають нам фінансувати системну реформу в сфері переробки небезпечних відходів в Україні.

Усі батарейки з цієї коробочки потраплять на переробку в Європу


Разом ми втілюємо європейську систему відповідальності виробника — щоб виробники батарейок в Україні почали фінансувати їх переробку із прибутків з продажів.

🌿

Jooble — це один із найбільших в світі агрегаторів вакансій, який допомагає людям знаходити роботу мрії. Компанія, родом із України, охопила уже 66 країн світу, в офісі компанії в Києві працює уже 130 людей.

Всі вони тепер мають можливість здавати батарейки на гарантовану переробку!

😋

Хочете таку ж коробочку для себе в офіс?
У вартість 5000 грн входить гарантована переробка батарейок, вивезення та ваш внесок на роботу команди «Батарейки, здавайтеся!»

Замовляйте прямо зараз:
https://goo.gl/5goJBP
099 311 67 96
097 168 55 76

🙌

Зробити особистий внесок на підтримку Батарейки, здавайтеся
http://batareiky.in.ua/donators

Нас уже підтримують 783 небайдужих українця!

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Дослідили, як упакувати батарейки для Європи

Ми залучили 7 експертів та провели ґрунтовне дослідження міжнародних норм по перевезенню небезпечних вантажів в контексті батарейок.

Тепер ми знаємо, яка тара необхідна для правильного перевезення відпрацьованих батарейок у Європу.

Реорганізували центральний склад батарейок в Києві

Перевезли 5215 кг київських батарейок із волонтерського гаража на сучасний склад із технікою та охороною.

Тут і будемо готувати батарейки до відправки у Європу. Найближчим часом плануємо пересипати батарейки у системну тару.

Зробили спробу пересипати батарейки у вживані бочки

Компанія «Екологічні інвестиції» запропонувала безкоштовно передати нашому проекту 54 вживані бочки для зберігання батарейок.

Читайте в цій статті, чому після спільної інспекції цих бочок нам разом довелось відмовитись від цієї ідеї.

Додали на сайт сторінку про прихильників

Люди часто не вірять, що наш проект розвивається виключно завдяки краудфандингу.

Ми створили сторінку прихильників на нашому сайті, яка допоможе в цьому переконатись. Сторінка оновлюється з кожним новим внеском.

А також:

  • Забезпечили прийом батарейок з 1500 пунктів у 24 областях — продовжуємо збирати ~ 1 тонну / міс
  • Завітали з робочою зустріччю у Мінрегіон для дискусії про правки нового Закону України про батарейки
  • Відповіли на 38 дзвінків та 59 листів про збір батарейок
  • Розказали про стан збору батарейок в Україні в ефірі ранкового шоу «Доброго ранку, Країно» на каналі «UA: Перший»

Детальний фінансовий звіт за період можна подивитись тут.

ЩО НЕ ВДАЛОСЯ

Поки що нам не вдалося зібрати всю суму, необхідну на поточний етап проекту, тому ми рухаємось повільніше, ніж планували.

Нам довелось тимчасово відмовитись від наступних цілей:

  • Створити техніко-економічного обґрунтування українського заводу з переробки батарейок (або хоча б сортувальної станції). Фокусуємось тільки на відправці батарейок у Європі. Сортувати батарейки в Україні в перспективі точно дешевше, але ми мусимо тимчасово відкласти цю ідею, бо вона більш складна і дорога в перші роки реалізації.
  • Перевезти батарейки з областей на центральні склади у Києві та Дніпрі. Склади уже організовані, але грошей на пересилку поки що немає.
  • Найняти ще 1 людину в команду. Нас тут зараз троє на повній зайнятості, але ми категорично не справляємось, бо доводиться робити декілька речей одночасно: підтримувати діючу мережу збору, готувати батарейки до транскордону, робити пілотний проект з імпортерами та лобіювати зміни до закону. Нам потрібна ще одна людина, щоб виконувати ці задачі якісно.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

В 2018 році ми запрошуємо наших прихильників налаштувати регулярний внесок на розвиток «Батарейки, здавайтеся!». Результати, яких ми досягаємо, ми досягаємо разом з вами!