В агентстві "НОГИВРУКИ" на Подолі можна здати батарейки на переробку

18/2/2019

Чи знаєте ви, що батарейки, зібрані в більшості публічних точок в Києві, насправді не ідуть на переробку?

+1 до відповідальних локацій, які забезпечують переробку зібраних батарейок у Європі разом з нами — Агентство путешествий "НОГИВРУКИ", наші давні друзі та однодумці!

Розкажіть своїм друзям, які живуть на Подолі: в офісі агенції за адресою Верхній вал, 18, нещодавно оселилася коробочка від Батарейки, здавайтеся!, яка гарантує переробку зібраних батарейок у Європі. Тепер кожен гість агенції може здати до 20 власних батарейок.

Ще до того, як ми запустили коробочки, а в 2017 році тільки починали шукати рішення для переробки українських батарейок у Європі — «Ногивруки» стали систематично підтримувати нас фінансовими внесками.

Це були важкі часи для проекту, і саме тому, що такі небайдужі люди повірили в нас, ми вистояли та заключили домовленості із 2 заводами з переробки батарейок у Європі — Redux в Німеччині та Recupyl в Польщі.

А тепер, коли місце для переробки українських батарейок знайдене — «Ногивруки» стали почесними учасниками проекту Коробочки!

Окрім коробочки в офісі, дівчата замовили встановлення 2-ої коробочки в садочку Фребель на Подолі — таким чином вони роблять свій внесок в екологічне виховання нового покоління.

Чому батарейки? Ділиться Юля Сыромятникова, директорка агенції:

«Коли ми самі та наші клієнти подорожуємо за кордон — ми бачимо різницю між тим, наскільки там бережуть природу, а в Україні — ми допускаємо її безконтрольне забруднення. Повертаючись до України, ми хочемо, щоб нам було куди повертатись. Тому ми з вами!».


Коробочки від Батарейки, здавайтеся — це збір батарейок на гарантовану переробку із внеском на реформу.

У вартість 5000 грн кожної коробочки входить:
– гарантована переробка зібраних 10 кг батарейок на заводах Redux, Німеччина та Recupyl, Польща (в залежності від партії)
– доставка коробочки до вас, вивезення батарейок по наповненню
– внесок вашої компанії на втілення системної реформи в сфері збору батарейок в Україн — ми боремось за те, щоб переробку батарейок оплачували їх виробники з доходів з продажів (як це працює у Європі)

Як замовити коробочку:
✓ залишайте заявку на https://goo.gl/p4ZBSX
✓ телефонуйте 099-311-67-96, 097-168-55-76
✓ пишіть в повідомлення або на [email protected]

Налаштувати регулярний внесок на нашу підтримку ↓
http://batareiky.in.ua/donators
Нас уже підтримують 784 небайдужих українця.

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Дослідили, як упакувати батарейки для Європи

Ми залучили 7 експертів та провели ґрунтовне дослідження міжнародних норм по перевезенню небезпечних вантажів в контексті батарейок.

Тепер ми знаємо, яка тара необхідна для правильного перевезення відпрацьованих батарейок у Європу.

Реорганізували центральний склад батарейок в Києві

Перевезли 5215 кг київських батарейок із волонтерського гаража на сучасний склад із технікою та охороною.

Тут і будемо готувати батарейки до відправки у Європу. Найближчим часом плануємо пересипати батарейки у системну тару.

Зробили спробу пересипати батарейки у вживані бочки

Компанія «Екологічні інвестиції» запропонувала безкоштовно передати нашому проекту 54 вживані бочки для зберігання батарейок.

Читайте в цій статті, чому після спільної інспекції цих бочок нам разом довелось відмовитись від цієї ідеї.

Додали на сайт сторінку про прихильників

Люди часто не вірять, що наш проект розвивається виключно завдяки краудфандингу.

Ми створили сторінку прихильників на нашому сайті, яка допоможе в цьому переконатись. Сторінка оновлюється з кожним новим внеском.

А також:

  • Забезпечили прийом батарейок з 1500 пунктів у 24 областях — продовжуємо збирати ~ 1 тонну / міс
  • Завітали з робочою зустріччю у Мінрегіон для дискусії про правки нового Закону України про батарейки
  • Відповіли на 38 дзвінків та 59 листів про збір батарейок
  • Розказали про стан збору батарейок в Україні в ефірі ранкового шоу «Доброго ранку, Країно» на каналі «UA: Перший»

Детальний фінансовий звіт за період можна подивитись тут.

ЩО НЕ ВДАЛОСЯ

Поки що нам не вдалося зібрати всю суму, необхідну на поточний етап проекту, тому ми рухаємось повільніше, ніж планували.

Нам довелось тимчасово відмовитись від наступних цілей:

  • Створити техніко-економічного обґрунтування українського заводу з переробки батарейок (або хоча б сортувальної станції). Фокусуємось тільки на відправці батарейок у Європі. Сортувати батарейки в Україні в перспективі точно дешевше, але ми мусимо тимчасово відкласти цю ідею, бо вона більш складна і дорога в перші роки реалізації.
  • Перевезти батарейки з областей на центральні склади у Києві та Дніпрі. Склади уже організовані, але грошей на пересилку поки що немає.
  • Найняти ще 1 людину в команду. Нас тут зараз троє на повній зайнятості, але ми категорично не справляємось, бо доводиться робити декілька речей одночасно: підтримувати діючу мережу збору, готувати батарейки до транскордону, робити пілотний проект з імпортерами та лобіювати зміни до закону. Нам потрібна ще одна людина, щоб виконувати ці задачі якісно.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

В 2018 році ми запрошуємо наших прихильників налаштувати регулярний внесок на розвиток «Батарейки, здавайтеся!». Результати, яких ми досягаємо, ми досягаємо разом з вами!