Наші батарейки знялись у кіно!

22/8/2018

Наші батарейки знялись у кіно!! Та ще й в якому — ми навіть не думали, що в Україні знімають фільми зі спецефектами такого рівня!

Уже 30 серпня в кінотеатрах стартує показ сімейного фантастичного фільму «Бобот та енергія всесвіту» — унікальної пригодницької стрічки українського режисера Максима Ксьонди.


Беріть дітей у кіно, та відправляйтесь разом рятувати світ від техногенної катастрофи разом з головним героєм Вадиком, 12-річним бойскаутом із дитячого табору. Вадик не хотів нести відповідальність за свої вчинки, а згодом…

«Наші хлопці, не переймаючись, зрізають трансфорну будку, залишаючи людство без електрики, та впарюють її інопланетянам під виглядом ходячої, в обмін на вічні батарейки. Це спроба поглянути на реальність під невеликим кутом. Одномоментна вигода з величезними негативними наслідками, та образ людини, яка пилить гілку, на який сидить — це дуже характерно для нас».

Чи вдасться Вадику змінитись та змінивши себе — врятувати світ?
Подивимось разом!

 


Цікаві факти про стрічку:
— саундтрек до фільму «Друга новина» створили ТНМК! (один із головних образів фільму, ходяча трансформаторна будка, вперше з’явився в кліпі ТНМК «Новина» у 2010 році)
— комп’ютерна графіка складає 50% фільму
— важливу роль у створенні графіки Енергетичної станції, яка формує захисний щит Землі, зіграла компанія «Укренерго». Співробітники та інженери компанії допомогли це все придумати
— в кожній сцені, де є технічні пристрої, а також в кадрах, де головний герой летить по трубопроводу в космічному кораблі прибульців — використані батарейки від Батарейки, здавайтеся!

У Києві квиток на кіно можна отримати в розіграші БЕЗКОШТОВНО, якщо здати сміття на переробку та написати про це пост!
Умови тут: https://www.facebook.com

Офіційна сторінка фільму — The Bobot


Запитуйте квитки в кінотеатрах країни!

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Дослідили, як упакувати батарейки для Європи

Ми залучили 7 експертів та провели ґрунтовне дослідження міжнародних норм по перевезенню небезпечних вантажів в контексті батарейок.

Тепер ми знаємо, яка тара необхідна для правильного перевезення відпрацьованих батарейок у Європу.

Реорганізували центральний склад батарейок в Києві

Перевезли 5215 кг київських батарейок із волонтерського гаража на сучасний склад із технікою та охороною.

Тут і будемо готувати батарейки до відправки у Європу. Найближчим часом плануємо пересипати батарейки у системну тару.

Зробили спробу пересипати батарейки у вживані бочки

Компанія «Екологічні інвестиції» запропонувала безкоштовно передати нашому проекту 54 вживані бочки для зберігання батарейок.

Читайте в цій статті, чому після спільної інспекції цих бочок нам разом довелось відмовитись від цієї ідеї.

Додали на сайт сторінку про прихильників

Люди часто не вірять, що наш проект розвивається виключно завдяки краудфандингу.

Ми створили сторінку прихильників на нашому сайті, яка допоможе в цьому переконатись. Сторінка оновлюється з кожним новим внеском.

А також:

  • Забезпечили прийом батарейок з 1500 пунктів у 24 областях — продовжуємо збирати ~ 1 тонну / міс
  • Завітали з робочою зустріччю у Мінрегіон для дискусії про правки нового Закону України про батарейки
  • Відповіли на 38 дзвінків та 59 листів про збір батарейок
  • Розказали про стан збору батарейок в Україні в ефірі ранкового шоу «Доброго ранку, Країно» на каналі «UA: Перший»

Детальний фінансовий звіт за період можна подивитись тут.

ЩО НЕ ВДАЛОСЯ

Поки що нам не вдалося зібрати всю суму, необхідну на поточний етап проекту, тому ми рухаємось повільніше, ніж планували.

Нам довелось тимчасово відмовитись від наступних цілей:

  • Створити техніко-економічного обґрунтування українського заводу з переробки батарейок (або хоча б сортувальної станції). Фокусуємось тільки на відправці батарейок у Європі. Сортувати батарейки в Україні в перспективі точно дешевше, але ми мусимо тимчасово відкласти цю ідею, бо вона більш складна і дорога в перші роки реалізації.
  • Перевезти батарейки з областей на центральні склади у Києві та Дніпрі. Склади уже організовані, але грошей на пересилку поки що немає.
  • Найняти ще 1 людину в команду. Нас тут зараз троє на повній зайнятості, але ми категорично не справляємось, бо доводиться робити декілька речей одночасно: підтримувати діючу мережу збору, готувати батарейки до транскордону, робити пілотний проект з імпортерами та лобіювати зміни до закону. Нам потрібна ще одна людина, щоб виконувати ці задачі якісно.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

В 2018 році ми запрошуємо наших прихильників налаштувати регулярний внесок на розвиток «Батарейки, здавайтеся!». Результати, яких ми досягаємо, ми досягаємо разом з вами!