Новий дизайн контейнерів з цитатами людей

17/6/2021

Шукайте цитати небайдужих українців на контейнерах Батарейки, здавайтеся! у Леруа Мерлен Україна 😋

Цього тижня ми офіційно починаємо збір батарейок у 6 магазинах мережі у Києві та Одесі, і одночасно — презентуємо вам нову комунікацію по збору батарейок, яку ми придумали для свідомих торгових мереж для сезону 2021.

У нас була ціль — розробити таке повідомлення для контейнерів, яке працює не лише на екосвідомих людей, а в першу чергу на холодну більшість, яка поки що викидає батарейки у смітник.

Щоб захопити їх увагу, ми знайшли чесний спосіб — звернутись до них від реальних людей, таких самих клієнтів мережі.

Так, Олег Попов, відомий у Києві бригадир, на контейнері для Леруа Мерлен поділився, що не знав раніше куди ідуть батарейки після збору в торгових мережах. Тепер він радить всім знайомим перевіряти звіти про переробку, перш ніж здавати батарейки.


А Вікторія Нестерова, підприємниця та засновниця бренду косметики, надихає тим, що Європа починається з кожного з нас, і з такої простої дії, як просто здати батарейки. Як відбувався процес створення контейнерів — дивіться в сторіз у нашому Instagram!

Нагадуємо, що кожна людина відтепер зможе здати до 50 батарейок за візит у кожен з магазинів Леруа Мерлен. Фінансують переробку мережа та компанії, які продають в ній батарейки — VARTA та Duracell.

🤔♻️ Як допомогти нам робити більше крутої соціальної реклами про екологічну безпеку та залучати до екосвідомості людей, які поки що залишаються осторонь цієї теми?

Налаштуйте регулярний внесок на підтримку нашої роботи: http://batareiky.in.ua

Кожні 50 грн/міс, 100 грн/міс мають значення, ми працюємо завдяки підтримці спільноти.

🔋🏢 Як замовити коробочки для збору батарейок у свій офіс: http://batareiky.in.ua/boxes

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Дослідили, як упакувати батарейки для Європи

Ми залучили 7 експертів та провели ґрунтовне дослідження міжнародних норм по перевезенню небезпечних вантажів в контексті батарейок.

Тепер ми знаємо, яка тара необхідна для правильного перевезення відпрацьованих батарейок у Європу.

Реорганізували центральний склад батарейок в Києві

Перевезли 5215 кг київських батарейок із волонтерського гаража на сучасний склад із технікою та охороною.

Тут і будемо готувати батарейки до відправки у Європу. Найближчим часом плануємо пересипати батарейки у системну тару.

Зробили спробу пересипати батарейки у вживані бочки

Компанія «Екологічні інвестиції» запропонувала безкоштовно передати нашому проекту 54 вживані бочки для зберігання батарейок.

Читайте в цій статті, чому після спільної інспекції цих бочок нам разом довелось відмовитись від цієї ідеї.

Додали на сайт сторінку про прихильників

Люди часто не вірять, що наш проект розвивається виключно завдяки краудфандингу.

Ми створили сторінку прихильників на нашому сайті, яка допоможе в цьому переконатись. Сторінка оновлюється з кожним новим внеском.

А також:

  • Забезпечили прийом батарейок з 1500 пунктів у 24 областях — продовжуємо збирати ~ 1 тонну / міс
  • Завітали з робочою зустріччю у Мінрегіон для дискусії про правки нового Закону України про батарейки
  • Відповіли на 38 дзвінків та 59 листів про збір батарейок
  • Розказали про стан збору батарейок в Україні в ефірі ранкового шоу «Доброго ранку, Країно» на каналі «UA: Перший»

Детальний фінансовий звіт за період можна подивитись тут.

ЩО НЕ ВДАЛОСЯ

Поки що нам не вдалося зібрати всю суму, необхідну на поточний етап проекту, тому ми рухаємось повільніше, ніж планували.

Нам довелось тимчасово відмовитись від наступних цілей:

  • Створити техніко-економічного обґрунтування українського заводу з переробки батарейок (або хоча б сортувальної станції). Фокусуємось тільки на відправці батарейок у Європі. Сортувати батарейки в Україні в перспективі точно дешевше, але ми мусимо тимчасово відкласти цю ідею, бо вона більш складна і дорога в перші роки реалізації.
  • Перевезти батарейки з областей на центральні склади у Києві та Дніпрі. Склади уже організовані, але грошей на пересилку поки що немає.
  • Найняти ще 1 людину в команду. Нас тут зараз троє на повній зайнятості, але ми категорично не справляємось, бо доводиться робити декілька речей одночасно: підтримувати діючу мережу збору, готувати батарейки до транскордону, робити пілотний проект з імпортерами та лобіювати зміни до закону. Нам потрібна ще одна людина, щоб виконувати ці задачі якісно.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

В 2018 році ми запрошуємо наших прихильників налаштувати регулярний внесок на розвиток «Батарейки, здавайтеся!». Результати, яких ми досягаємо, ми досягаємо разом з вами!