Звiти

Звіти про переробку батарейок у 2021 році

У цій статті ми збираємо звіти про відправку на переробку усіх батарейок з України в період 2021 року.

Звіти про переробку батарейок у 2020 році

У цій статті ми зібрали звіти про відправку на переробку усіх батарейок з України в період 2020 року.

Стоп збору батарейок без переробки, звіт за ll півріччя 2018

Наприкінці літа 2018 наш проект опинився на межі виживання — 60 тонн батарейок на складах, 3 млн грн потрібних на їх переробку, і лише 2 людини в команді. Як ми вистояли, наважились припинити приймати батарейки безкоштовно та перевести країну на новий формат Коробочки – читайте в звіті «Батарейки, здавайтеся!» за 2 півріччя 2018 року.

Найбільша перемога за 5 років, звіт за II квартал 2018

Зустрічайте звіт команди «Батарейки, здавайтеся!» за II квартал 2018 року. В ньому ми розкажемо про те, як завдяки фінансовій та моральній підтримці людей — дійшли до першої системної перемоги за останні 5 років. Ми вперше змогли мотивувати велику мережу — «Епіцентр», щоб всі імпортери батарейок, які тут продаються, почали фінансувати переробку батарейок із своїх прибутків.

Батарейки набирають обертів, звіт за лютий-березень 2018

Знаєш, чому наша боротьба за відправку батарейок на переробку у Європу триває так довго і виснажливо? В березні ми зрозуміли причину — нам бракувало людей. Чому ми ризикнули найняти 2 нових людей в команду, де знайшли на це кошти і якого прогресу домоглися в налагоджені переробки — читай у звіті за лютий та березень!

Як ми завод в Європі обирали, звіт за січень 2018

В січні 2018 ми провели дослідження 8 заводів з переробки батарейок у Європі. Ми шукали відповідь на запитання: як саме там відбувається переробка, скільки це коштує і хто з них готовий прийняти 40 т батарейок з України. Що нам вдалося дізнатись — читай в нашому щомісячному звіті!

Упакувати батарейки для Європи, звіт за грудень 2017

Кинути зусилля нашої команди на вибір тари для батарейок в грудні 2017 ми вирішили одразу з двох причин. По-перше, деякі батарейки на наших складах зберігаються уже більше ніж 4 роки і з них почав текти електроліт. Ми задаємось питанням, яким чином правильно зберігати батарейки до моменту переробки.

Як справи у батарейок, звіт за жовтень-листопад 2017

В цій статті — звіт «Батарейки, здавайтеся!» за минулий період. Тепер ми будемо публікувати їх щомісячно для всіх людей, які вірять в нас та підтримують наш проект.